Продукція > KEMET > F861AO274K310C
F861AO274K310C
F861AO274K310C KEMET
KEM_F3001_F861_X2_310-1102300.pdf
Виробник: KEMET
Safety Capacitors 630V 0.27uF 10% LS=10mm
на замовлення 1105 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук