Продукція > KEMET > F861BB123K310Z
F861BB123K310Z
F861BB123K310Z KEMET
KEM_F3001_F861_X2_310-1102300.pdf
Виробник: KEMET
Safety Capacitors 630V 0.012uF 10% LS=15mm
Написати відгук