Продукція > KEMET > F861BB123M310A
F861BB123M310A
F861BB123M310A KEMET
KEM_F3001_F861_X2_310-1102300.pdf
Виробник: KEMET
Safety Capacitors 630V 0.012uF 20% LS=15mm
Написати відгук