Продукція > KEMET > F861BB223K310L
F861BB223K310L
F861BB223K310L KEMET
KEM_F3001_F861_X2_310-3316553.pdf
Виробник: KEMET
Safety Capacitors 630V 0.022uF 10% LS=15mm
Написати відгук