Продукція > KEMET > F861BB683K310R
F861BB683K310R
F861BB683K310R KEMET
KEM_F3001_F861_X2_310-3316553.pdf
Виробник: KEMET
Safety Capacitors 630V 0.068uF 10% LS=15mm
Написати відгук