Продукція > KEMET > F861BC124K310L
F861BC124K310L
F861BC124K310L KEMET
KEM_F3001_F861_X2_310-3316553.pdf
Виробник: KEMET
Safety Capacitors 630V 0.12uF 10% LS=15mm
Написати відгук