Продукція > KEMET > F861BI334J310C
F861BI334J310C
F861BI334J310C KEMET
KEM_F3001_F861_X2_310.pdf
Виробник: KEMET
Description: .330UF 310V
Tolerance: ±5%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: X2
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 310V
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 0.689" (17.50mm)
Capacitance: 0.33 µF
Size / Dimension: 0.709" L x 0.236" W (18.00mm x 6.00mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: .330UF 310V, Tolerance: ±5%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: X2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 310V, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 0.689" (17.50mm), Capacitance: 0.33 µF, Size / Dimension: 0.709" L x 0.236" W (18.00mm x 6.00mm).