Продукція > KEMET > F861BK334M310Z
F861BK334M310Z
F861BK334M310Z KEMET
F861BK334M310Z
Виробник: KEMET
Description: CAP FILM POLYPROP RAD X2
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Voltage Rating - AC: 310V
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 0.531" (13.50mm)
Capacitance: 0.33 µF
Size / Dimension: 0.709" L x 0.295" W (18.00mm x 7.50mm)
Написати відгук
Description: CAP FILM POLYPROP RAD X2, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: X2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 310V, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 0.531" (13.50mm), Capacitance: 0.33 µF, Size / Dimension: 0.709" L x 0.295" W (18.00mm x 7.50mm).
Інші пропозиції F861BK334M310Z
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F861BK334M310Z F861BK334M310Z Виробник : KEMET KEM_F3001_F861_X2_310-3316553.pdf Safety Capacitors 300vac 0.33uF 20% LS 15mm