Продукція > KEMET > F861BP474M310A
F861BP474M310A
F861BP474M310A KEMET
KEM_F3001_F861_X2_310.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP FILM POLYPROP RAD X2
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Voltage Rating - AC: 310V
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 0.571" (14.50mm)
Capacitance: 0.47 µF
Size / Dimension: 0.709" L x 0.335" W (18.00mm x 8.50mm)
на замовлення 2443 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM POLYPROP RAD X2, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: X2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 310V, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 0.571" (14.50mm), Capacitance: 0.47 µF, Size / Dimension: 0.709" L x 0.335" W (18.00mm x 8.50mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F861BP474M310A F861BP474M310A Виробник : KEMET KEM_F3001_F861_X2_310.pdf Safety Capacitors .470UF 310V