Продукція > KEMET > F861BT184K310A
F861BT184K310A
F861BT184K310A KEMET
F861BT184K310A
Виробник: KEMET
Description: CAP FILM POLYPROP RAD X2
Packaging: Bulk
Написати відгук
Description: CAP FILM POLYPROP RAD X2, Packaging: Bulk.
Інші пропозиції F861BT184K310A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F861BT184K310A F861BT184K310A Виробник : KEMET KEM_F3001_F861_X2_310-3316553.pdf Safety Capacitors 630V 0.18uF 10% LS=15mm