Продукція > KEMET > F861BT184K310Z
F861BT184K310Z
F861BT184K310Z KEMET
F861BT184K310Z
Виробник: KEMET
Description: CAP FILM POLYPROP RAD X2
Packaging: Tape & Box (TB)
Написати відгук
Description: CAP FILM POLYPROP RAD X2, Packaging: Tape & Box (TB).
Інші пропозиції F861BT184K310Z
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F861BT184K310Z F861BT184K310Z Виробник : KEMET KEM_F3001_F861_X2_310-3316553.pdf Safety Capacitors 630V 0.18uF 10% LS=15mm