Продукція > KEMET > F861DB823M310Z
F861DB823M310Z
F861DB823M310Z KEMET
KEM_F3001_F861_X2_310-1102300.pdf
Виробник: KEMET
Safety Capacitors 630V 0.082uF 20% LS=22.5mm
Написати відгук