Продукція > KEMET > F862BP224K310ZL32K
F862BP224K310ZL32K
F862BP224K310ZL32K KEMET
KEM_F3092_F862_X2_310-1104381.pdf
Виробник: KEMET
Film Capacitors 630V 0.22 uF 110C 10% LS=15 mm AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук