Продукція > KEMET > F871AE222K330A
F871AE222K330A
F871AE222K330A KEMET
KEM_F3002_F871_X1_330-1101341.pdf
Виробник: KEMET
Safety Capacitors 800V 2200pF 10% LS=10mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук