Продукція > KEMET > F871AL222K330C
F871AL222K330C
F871AL222K330C KEMET
KEM_F3002_F871_X1_330-1101341.pdf
Виробник: KEMET
Safety Capacitors 800V 2200pF 10% LS=10mm
Написати відгук