Продукція > KEMET > F871AL222M330R
F871AL222M330R
F871AL222M330R KEMET
KEM_F3002_F871_X1_330-1101341.pdf
Виробник: KEMET
Safety Capacitors 800V 2200pF 20% LS=10mm
Написати відгук