Продукція > KEMET > F871AL253K330A
F871AL253K330A
F871AL253K330A KEMET
KEM_F3002_F871_X1_330-3316508.pdf
Виробник: KEMET
Safety Capacitors 800V 0.025uF 10% LS=10mm
Написати відгук