Продукція > KEMET > F871AL272M330L
F871AL272M330L
F871AL272M330L KEMET
KEM_F3002_F871_X1_330.pdf
Виробник: KEMET
Safety Capacitors 800V 2700pF 20% LS=10mm
Написати відгук