Продукція > KEMET > F871AL332K330R
F871AL332K330R KEMET
F871AL332K330R
Виробник: KEMET
Description: CAP FILM POLYPROP RAD X1
Packaging: Tape & Box (TB)
Написати відгук
Description: CAP FILM POLYPROP RAD X1, Packaging: Tape & Box (TB).
Інші пропозиції F871AL332K330R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F871AL332K330R F871AL332K330R Виробник : KEMET KEM_F3002_F871_X1_330-3316508.pdf Safety Capacitors 800V 3300pF 10% LS=10mm