Продукція > KEMET > F871AO353M330C
F871AO353M330C KEMET
F871AO353M330C
Виробник: KEMET
Description: CAP FILM POLYPROP RAD X1
Packaging: Bulk
Написати відгук
Description: CAP FILM POLYPROP RAD X1, Packaging: Bulk.
Інші пропозиції F871AO353M330C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F871AO353M330C F871AO353M330C Виробник : KEMET KEM_F3002_F871_X1_330-3316508.pdf Safety Capacitors 800V 0.035uF 20% LS=10mm