Продукція > KEMET > F871BB103M330Z
F871BB103M330Z KEMET
F871BB103M330Z
Виробник: KEMET
Description: CAP FILM POLYPROP RAD X1
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: X1
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 330V
Voltage Rating - DC: 800V
Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm)
Capacitance: 10000 pF
Size / Dimension: 0.709" L x 0.157" W (18.00mm x 4.00mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM POLYPROP RAD X1, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: X1, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 330V, Voltage Rating - DC: 800V, Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm), Capacitance: 10000 pF, Size / Dimension: 0.709" L x 0.157" W (18.00mm x 4.00mm).
Інші пропозиції F871BB103M330Z
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F871BB103M330Z F871BB103M330Z Виробник : KEMET KEM_F3002_F871_X1_330-1101341.pdf Safety Capacitors 300vac 0.01uF 20% LS 15mm