Продукція > KEMET > F871BB153M330A
F871BB153M330A
F871BB153M330A KEMET
KEM_F3002_F871_X1_330-1101341.pdf
Виробник: KEMET
Safety Capacitors 800V 0.015uF 20% LS=15mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук