Продукція > KEMET > F871BK104K330A
F871BK104K330A
F871BK104K330A KEMET
KEM_F3002_F871_X1_330-1101341.pdf
Виробник: KEMET
Safety Capacitors 800V 0.1uF 10% LS=15mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук