Продукція > KEMET > F871BK104M330R
F871BK104M330R
F871BK104M330R KEMET
KEM_F3002_F871_X1_330-1101341.pdf
Виробник: KEMET
Safety Capacitors 800V 0.1uF 20% LS=15mm
Написати відгук