Продукція > KEMET > F871BK823K330A
F871BK823K330A
F871BK823K330A KEMET
KEM_F3002_F871_X1_330-1101341.pdf
Виробник: KEMET
Safety Capacitors 800V 0.082uF 10% LS=15mm
Написати відгук