Продукція > KEMET > F871BR104K330C
F871BR104K330C
F871BR104K330C KEMET
KEM_F3002_F871_X1_330.pdf
Виробник: KEMET
Safety Capacitors 800V 0.1uF 10% LS=15mm
Написати відгук