Продукція > KEMET > F871BZ254M330Z
F871BZ254M330Z
F871BZ254M330Z KEMET
KEM_F3002_F871_X1_330-3316508.pdf
Виробник: KEMET
Safety Capacitors 800V 0.25uF 20% LS=15mm
Написати відгук