Продукція > KEMET > F871DB104J330L
F871DB104J330L KEMET
KEM_F3002_F871_X1_330.pdf
Виробник: KEMET
Description: .100UF 330V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Capacitance: 0.1 µF
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: X1
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 330V
Voltage Rating - DC: 800V
Height - Seated (Max): 0.571" (14.50mm)
Size / Dimension: 1.024" L x 0.236" W (26.00mm x 6.00mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: .100UF 330V, Packaging: Tape & Reel (TR), Capacitance: 0.1 µF, Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: X1, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 330V, Voltage Rating - DC: 800V, Height - Seated (Max): 0.571" (14.50mm), Size / Dimension: 1.024" L x 0.236" W (26.00mm x 6.00mm).