Продукція > KEMET > F871DB104M330Z
F871DB104M330Z
F871DB104M330Z KEMET
KEM_F3002_F871_X1_330
Виробник: KEMET
Description: CAP FILM POLYPROP RAD X1
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Voltage Rating - AC: 330V
Voltage Rating - DC: 800V
Height - Seated (Max): 0.571" (14.50mm)
Capacitance: 0.1 µF
Size / Dimension: 1.024" L x 0.236" W (26.00mm x 6.00mm)
Написати відгук
Description: CAP FILM POLYPROP RAD X1, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: X1, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 330V, Voltage Rating - DC: 800V, Height - Seated (Max): 0.571" (14.50mm), Capacitance: 0.1 µF, Size / Dimension: 1.024" L x 0.236" W (26.00mm x 6.00mm).
Інші пропозиції F871DB104M330Z
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F871DB104M330Z F871DB104M330Z Виробник : KEMET KEM_F3002_F871_X1_330.pdf Safety Capacitors 300vac 0.1uF 20% LS 22.5mm