Продукція > KEMET > F871DP474K330Z
F871DP474K330Z
F871DP474K330Z KEMET
KEM_F3002_F871_X1_330-3316508.pdf
Виробник: KEMET
Safety Capacitors 800V 0.47uF 10% LS=22.5mm
на замовлення 370 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук