Продукція > KEMET > F871DY824M330R
F871DY824M330R KEMET
F871DY824M330R
Виробник: KEMET
Description: CAP FILM POLYPROP RAD X1
Packaging: Tape & Box (TB)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM POLYPROP RAD X1, Packaging: Tape & Box (TB).
Інші пропозиції F871DY824M330R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F871DY824M330R F871DY824M330R Виробник : KEMET KEM_F3002_F871_X1_330-3316508.pdf Safety Capacitors 800V 0.82uF 20% LS=22.5mm