Продукція > KEMET > F871FC474J330Z
F871FC474J330Z KEMET
Виробник: KEMET
Description: .470UF 330V
Tolerance: ±5%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 1.083" (27.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: X1
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 330V
Voltage Rating - DC: 1000V (1kV)
Height - Seated (Max): 0.787" (20.00mm)
Capacitance: 0.47 µF
Size / Dimension: 1.240" L x 0.433" W (31.50mm x 11.00mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: .470UF 330V, Tolerance: ±5%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 1.083" (27.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: X1, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 330V, Voltage Rating - DC: 1000V (1kV), Height - Seated (Max): 0.787" (20.00mm), Capacitance: 0.47 µF, Size / Dimension: 1.240" L x 0.433" W (31.50mm x 11.00mm).