Продукція > KEMET > F871FR185M330Z
F871FR185M330Z
F871FR185M330Z KEMET
KEM_F3002_F871_X1_330-1101341.pdf
Виробник: KEMET
Safety Capacitors 800V 1.8uF 20% LS=27.5mm
Написати відгук