Продукція > KEMET > F871RO685M330Z
F871RO685M330Z
F871RO685M330Z KEMET
KEM_F3002_F871_X1_330.pdf
Виробник: KEMET
Safety Capacitors 800V 6.8uF 20% LS=37.5mm
на замовлення 278 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук