Продукція > KEMET > F872AE152K480C
F872AE152K480C
F872AE152K480C Kemet
kem_f3003_f872_x1_480.pdf
Виробник: Kemet
Cap Film Suppression X1 0.0015uF 1000VDC/480VAC PP 10% (13 X 4 X 8mm) Radial Wound 10mm 110°C Bulk
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук