Продукція > KEMET > F872AL822J480A
F872AL822J480A
F872AL822J480A KEMET
Виробник: KEMET
Description: 8200PF 480V
Tolerance: ±5%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Voltage Rating - AC: 480V
Voltage Rating - DC: 1000V (1kV)
Height - Seated (Max): 0.295" (7.50mm)
Capacitance: 8200 pF
Size / Dimension: 0.512" L x 0.374" W (13.00mm x 9.50mm)
Написати відгук
Description: 8200PF 480V, Tolerance: ±5%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: X1, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 480V, Voltage Rating - DC: 1000V (1kV), Height - Seated (Max): 0.295" (7.50mm), Capacitance: 8200 pF, Size / Dimension: 0.512" L x 0.374" W (13.00mm x 9.50mm).