Продукція > KEMET > F872BB153K480A
F872BB153K480A
F872BB153K480A KEMET
KEM_F3003_F872_X1_480-1103587.pdf
Виробник: KEMET
Safety Capacitors 1000V 0.015uF 10% LS=15mm
Написати відгук