Продукція > KEMET > F872BB153M480R
F872BB153M480R
F872BB153M480R KEMET
KEM_F3003_F872_X1_480-3316722.pdf
Виробник: KEMET
Safety Capacitors 1000V 0.015uF 20% LS=15mm
Написати відгук