F910E477MNC
F910E477MNC AVX Corporation
f91.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 470UF 2.5V 20% 2917
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 2.5volts 470uF 7.3x4.3.
Інші пропозиції F910E477MNC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F910E477MNC F910E477MNC Виробник : AVX f91-776914.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 2.5volts 470uF 7.3x4.3