F910G157KCC
F910G157KCC AVX Corporation
f91.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 150UF 4V 10% 2312
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 150uF 4V 10%.
Інші пропозиції F910G157KCC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F910G157KCC F910G157KCC Виробник : AVX f91-776914.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 150uF 4V 10%