F910G227KCC
F910G227KCC AVX Corporation
f91.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 220UF 4V 10% 2312
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 220uF 4V 10%.
Інші пропозиції F910G227KCC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F910G227KCC F910G227KCC Виробник : AVX f91-776914.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 220uF 4V 10%