F910G227MCC
F910G227MCC AVX Corporation
f91.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 220UF 4V 20% 2312
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 4volts 220uF 6x3.2.
Інші пропозиції F910G227MCC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F910G227MCC F910G227MCC Виробник : AVX f91-776914.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 4volts 220uF 6x3.2