F910G337KNC
F910G337KNC AVX Corporation
f91.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 330UF 4V 10% 2917
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 330uF 4V 10%.
Інші пропозиції F910G337KNC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F910G337KNC F910G337KNC Виробник : AVX f91-776914.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 330uF 4V 10%