F910G337MNC
F910G337MNC AVX Corporation
f91.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 330UF 4V 20% 2917
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 4volts 330uF 7.3x4.3.
Інші пропозиції F910G337MNC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F910G337MNC F910G337MNC Виробник : AVX f91-776914.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 4volts 330uF 7.3x4.3