F910G477KNC
F910G477KNC AVX Corporation
f91.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 470UF 4V 10% 2917
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 470uF 4V 10%.
Інші пропозиції F910G477KNC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F910G477KNC F910G477KNC Виробник : AVX f91-776914.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 470uF 4V 10%