F910G477MNC
F910G477MNC AVX Corporation
f91.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 470UF 4V 20% 2917
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 4volts 470uF 7.3x4.3.
Інші пропозиції F910G477MNC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F910G477MNC F910G477MNC Виробник : AVX f91-776914.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 4volts 470uF 7.3x4.3