F910G687MNC
F910G687MNC AVX Corporation
f91.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 680UF 4V 20% 2917
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 4volts 680uF 7.3x4.3.
Інші пропозиції F910G687MNC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F910G687MNC F910G687MNC Виробник : AVX f91-776914.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 4volts 680uF 7.3x4.3