F910J107KCC
F910J107KCC AVX Corporation
f91.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 100UF 6.3V 10% 2312
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 100uF 6.3V 10%.
Інші пропозиції F910J107KCC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F910J107KCC F910J107KCC Виробник : AVX f91-776914.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 100uF 6.3V 10%