F910J157KCC
F910J157KCC AVX Corporation
f91.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 150UF 6.3V 10% 2312
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 150uF 6.3V 10%.
Інші пропозиції F910J157KCC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F910J157KCC F910J157KCC Виробник : AVX f91-776914.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 150uF 6.3V 10%