F911A337KNC
F911A337KNC AVX Corporation
f91.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 330UF 10V 10% 2917
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 330uF 10V 10%.
Інші пропозиції F911A337KNC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F911A337KNC F911A337KNC Виробник : AVX f91-776914.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 330uF 10V 10%